top of page

A WARM WELCOME AWAITS

Mój dom a szczególnie gdy jest nim malownicza wyspa

  • ​Pensjonat „Firefly” jest położony w Montgomery z którego rozpościera się wspaniały widok na morze Karaibskie i rafę Buccoo i pole golfowe Mount Irving. Jest on otoczony z trzech stron roślinnością i bujnymi, dorodnymi drzewami tropikalnymi. Wyobraź sobie siebie siedzącego na zewnątrz w ciepły wieczór, z kieliszkiem wina obserwując zachodzące słońce i czekając aż świetliki pojawią się wśród roslinności gdy nadejdzie zmierzch.

  • Najbliższa plaża jest 5 minut samochodem lub dla lubiących piesze wycieczki 700 metrów zielonym trawnikiem 18 dołkowego pola golfowego. Lotnisko Crown Point leży w odległości 8 kilometrów od pensjonatu i stolicy Tobago Scarborough. Pensjonat jest znakomicie położony blisko restauracji, sklepów, miejsc gdzie możesz spotkać się z przyjaciółmi jak i odpocząć w ciszy i spokoju.

Firefly Villa   3b Church Street,  Montgomery, Tobago, W.I.

Success! Message received.

Jak trafić do nas….

  • Samolotem z USA (New York, Ft. Lauderdale, Miami, Houston, Orlando, Newark) i Kanady (Toronto), loty bezpośrednie na Trynidad codziennie I na Tobago raz w tygodniu

  • Samolotem z Wielkiej Brytanii), loty bezpośrednie na Trynidad 5 razy w tygodniu i na Tobago cztery razy w tygodniu

  • Loty z Niemiec (Frankfurt I Monachium) raz w tygodniu bezpośrednio na Tobago

  • Loty z Polski raz w tygodniu na Tobago (przez Feankfurt I Monachium)

  • Loty z większości Europejskich krajów na Tobago raz w tygodniu przez Feankfurt lub Minachium

Połączenie między Trynidadem I Tobago jest bardzo proste, albo 25 minut samolotem (kilka lotów dziennie), lub szybkim promem ze stolicy Trynidadu Port-of-Spain do Scarborough na Tobago, czas 2,5 godziny.

Prosimy o sprawdzenie przepisów wizowych.w ambasadzie/konsulacie Trynidadu I Tobago

bottom of page